SUKCESY

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

Międzyszkolny Konkurs "Szopka Betlejemska"

12 grudnia 2017r. w sali GOK w Łącku, odbyło się podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu "Szopka Betlejemska" zorganizowanego wspólnie przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kadczy i Gminny Ośrodek Kultury w Łącku. Duży sukces odniosła nasza uczennica z klasy trzeciej -Emilia Baran, której szopka wykonana oryginalną techniką zyskała uznanie komisji i zajęła II miejsce. Wielkie gratulacje

SUKCESY

W ROKU SZKOLNYM 2016/2017
 

Powiatowy Przegląd Teatrzyków Dziecięcych i Młodzieżowych pod hasłem „Baśnie i Legendy o św. Kindze”

Dobry występ zaliczyli uczniowie naszej szkoły, którzy w dniach 15 – 16 maja 2017r. wzięli udział w XXII Powiatowym Przeglądzie Teatrzyków Dziecięcych i Młodzieżowych pod hasłem „Baśnie i Legendy o św. Kindze”, zorganizowanym przez Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu. W tegorocznym konkursie podczas dwóch dni wzięło udział 12 grup teatralnych z powiatu nowosądeckiego. Grupa młodych "aktorów" z naszej szkoły pod kierunkiem pani Bożeny Miętkiewicz, zajęła wysokie III miejsce.

Sukcesy Julki Cedzidło

Do plastycznych sukcesów należy wyróżnienie dla pracy Julki Cedzidło z kl. IV w Konkursie Plastycznym "Cztery pory roku - jesień", organizowanym przez Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu,, oraz II miejsce w Konkursie organizowany przez Zespół Szkolno-Przedszkolnym w Czarnym Potoku" 700 lat Czarnego Potoku"

Gminny Konkurs Palm i Pisanek

Jak co roku, tak i tym razem, w 2017 - uczniowie naszej szkoły mocnym akcentem zaznaczyli swój udział  w "Konkursie na najładniejszą palmę i pisankę wielkanocną" organizowanym przez GOK w Łącku.
Uczennica klasy IV - Zuzia Sopata zajęła III miejsce w kategorii palm wielkanocnych, a uczennice kl. II Emilka Baran i Sara Ćwikła II miejsce w kategorii pisanka.
Wszystkim GRATULUJEMY!!!

Gminny Konkurs Poezji Regionalnej i Gadek Ludowych

 

Sukcesem zakończył sie udział uczniów naszej szkoły w W dniu Gminnym Konkursie Poezji Regionalnej i Gadek Ludowych, który odbył się 15 marca 2017r.w Sali Gminnego Ośrodka Kultury w Łącku. Wzięło w nich udział 32. uczestników w czterech grupach wiekowych. Ich zadaniem było wygłoszenie wiersza, bądź gadki czy też powiastki ludowej, której autorami byli lub też są twórcy związani z łącką ziemią. Obok twórczości nieżyjących już Stanisława Klimka, czy też Stanisława Wąchały pojawiła się poezja współczesnych autorów - Bronka z Obidzy Kozieńskiego, Franciszka Opyda oraz własne autorskie próby. W kategorii klas I-III, uczniowie naszej szkoły: Ania Leszko zajęła I miejsce, zaś Hubert Duda miejsce II.
 

Gminny Konkurs - „Piękne czytanie polskich legend”

 
Dnia 23 lutego 2017 roku w Zespole Szkolno – Gimnazjalnym w Zagorzynie odbył się Gminny Konkurs - „Piękne czytanie polskich legend” dla klas I - III szkół podstawowych z terenu Gminy Łącko.
Do konkursu przystąpiło 20 uczniów z klas I-III gminy Łącko. Uczeń naszej szkoły Hubert Duda z klasy III, zaprezentował się znakomicie i mimo dużej rywalizacji zajął wysokie III miejsce.

Konkurs Młodych Wokalistów

20 lutego w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Łącku, już po raz osiemnasty, odbył się Międzyszkolny Konkurs Młodych Wokalistów. Stanowił on jednocześnie eliminacje do Starosądeckiego Konkursu Młodych Wokalistów organizowanego pod patronatem Starosty Nowosądeckiego - Marka Pławiaka W konkursie łąckim, wystartowało ponad 50 uczestników, w czterech kategoriach wiekowych. Tradycyjnie juz, bardzo dobrze spisały się wokalistki z naszej szkoły zajmując czołowe miejsca;
w kat. I - do lat 9 - II miejsce zajęła Anita Bawełkiewicz zaś wyróżnienie Julia Ferenc i Karolina Jawor, wszystkie z klasy drugiej,
w kat. II – od 10 do 13 lat -II m-ce wywalczyła Anna Gromala z kl. IV
 

Międzyszkolny Konkurs "Szopka Betlejemska"

7 grudnia- w sali GOK w Łącku-odbyło się podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu "Szopka Betlejemska" zorganizowanego wspólnie przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kadczy i Gminny Ośrodek Kultury w Łącku. Duży sukces odniosła nasza uczennica z klasy drugiej -Emilia Baran, której szopka wykonana z różnego rodzaju makaronu, okazała sie najpiękniejsza i zajęła I miejsce. Wielkie gratulacje
 
Gminny Konkurs Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej "Póki Polska żyje w nas...".

8 listopada w sali GOK-u w Łącku odbył się po raz drugi Gminny Konkurs Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej "Póki Polska żyje w nas...". Wzięło w nim udział 50 uczestników ze szkół, z terenu gminy Łącko. Dużym sukcesem zakończył się występ naszej uczennicy Justyny Kucia, z klasy VI. W kategorii klas IV-VI, zajęła I miejsce  pokonując 20 uczestników.
Nagrody i dyplomy dla najlepszych wręczali: Jan Dziedzina -Wójt Gminy Łącko i Józef Strączek -dyrektor GOK w Łącku.  Laureaci z poszczególnych grup wiekowych, dostąpili niemałego  zaszczytu, prezentując swoje utwory podczas Gminnego Wieczoru Patriotycznego, który odbył się w remizie OSP w Łącku, w przeddzień 11 listopada.

SUKCESY

W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

 

Sukcesy plastyków

 

Z dużymi sukcesami zakończyli swój udział uczniowie  naszej szkoły w konkursach plastycznych organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury  w Łącku.
W konkursie "Nasz Święty Jan Paweł II" - I miejsce zajął uczeń klasy I Arkadiusz Hamiga, w kategorii pisanka tradycyjna - II m-ce zajął Krystian Tworek kl. IV oraz Kamil Tworek kl. VI. W kategorii pisanka współczesna - II miejce zajął Sebastian Rabiański- kl. I. We współzawodnictwie na najładniejszą palmę wielkanocną II m-ce zajął Łukasz Bulanda z kl. I a Julia Cedzidło zdobyła wyróżnienie.

Sukces dziewczynek w w Gminnym Konkursie Młodych Wokalistów

 

 

W dniu 12 marca w Gminnym Ośrodku Kultury  w Łącku odbył się Gminny Konkurs Młodych Wokalistów, w którym udział wzięło 66 młodych uzdolnionych uczniów w trzech kategoriach wiekowych.  Jury w składzie: Władysław Michalik, Marek Lipień i Mariusz Gorczowski miało niezwykle trudne zadanie z wyborem najlepszych. Po przesłuchaniu wszystkich uczestników przyznało miejsca i wyróżnienia. W kategorii kl. I-III uczennica naszej szkoły Anna Gromala zajęła I miejsce, zaś Justyna Kucia i Patrycja Pogwizd zostały wyróżnione. W uroczystym wręczeniu nagród wzięli udział Sekretarz Gminy Łącko Stanisław Piksa i Dyrektor ZEAPO Tadeusz Bugański, którzy w imieniu Wójta przekazali gratulacje dla wszystkich uczestników konkursów oraz ich opiekunów, z życzeniami dalszych artystycznych sukcesów

 

Radek finalistą Małopolskiego Konkursu Matematycznego

 

 

Uczniowie nasze szkoły brali udział w szkolnym  etapie  Małopolskiego Konkursu Matematycznego, Przyrodniczego, Humanistycznego i Biblijnego. Największy sukces odniósł uczeń klasy VI - Radek Żyła  który w Konkursie Matematycznym zakwalifikował się do etapu rejonowego a następnie został finalistą etapu wojewódzkiego. Życzymy mu, aby został laureatem.

 

SUKCESY

W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

 

 

Uczeń klasy V Kamil Tworek został zwycięzca Gminnego Konkursu Pisanek Wielkanocnych. Komisja konkursowa  po obejrzeniu 75 pisanek wykonanych przez dzieci szkół podstawowych i gimnazjów z terenu Gminy Łącko, postanowiła przyznać I miejsce i nagrodę Kamilowi w kategorii pisanek wykonanych metodą tradycyjną, wyróżnienie otrzymała także  uczennica klasy VI - Ola Kurzeja.

 

 

W dniu 5 lutego w Gminnym Ośrodku Kultury w Łącku odbyła się XIV edycja Gminnego Konkursu Młodych Wokalistów. Wzięło w nim udział 27 uczestników w trzech grupach wiekowych. Sukcesem zakończył się udział naszych uczniów. Patrycja Pogwizd w kategorii uczniów do lat 10 zajęła II miejsce, zaś Julia Pogwizd dostała wyróżnienie. GRATULUJEMY!!!

 

 

W Gminnym Ośrodku Kultury w Łącku podsumowano IX Gminny Konkursu „Szopka Betlejemska”. W konkursie wzięło udział siedem szkół podstawowych z: Kiczni, Maszkowic, Obidzy, Zarzecza, Zabrzeży, Czarnego Potoku i Kadczy. Jury postanowiło pierwszym miejscem uhonorować niezwykle barwną szopkę Kacpra Łatki ze Szkoły Podstawowej w Obidzy. Drugie miejsce wywalczył uczeń klasy V naszej szkoły - Kamil Tworek. Gratulujemy mu zdolności artystycznych i życzymy dalszych sukcesów w innych konkursach plastycznych.

SUKCESY

W ROKU SZKOLNYM 2011/2012

 
 

W Międzyszkolnym Konkursie Szopka Betlejemska organizowanym przez GOK w Łącku, Tomasz Wąchała zajął II miejsce, zaś wyróżnienie otrzymali Magda Żyłą, Maciek Faron i Kamil Tworek
GRATULUJEMY!  
Tu można zobaczyć szopki naszych ucznów»                     

 

 

Uczennica klasy VI - Oliwia Pogwizd, zajęła II miejsce w Gminnym Konkursie Fotograficznym "Cudzie chwalicie... Gmina Łącko w obiektywie". Poniżej przedstawiamy prace (fotografie ) przesłane przez uczennicę na konkurs.
Brawo!

 

 

 

 
 

SUKCESY

W ROKU SZKOLNYM 2010/2011

Konkurs Uczeń Klasa Miejsce
Gminny Konkurs Języka Angielskiego Daniel Frączek VI I
Małopolski Konkurs Matematyczny Daniel Frączek VI zakw. do etapu rejon.
Gminny Konkurs Plastyczny "Jan Paweł II-droga ku świętości" Oliwia Pogwizd V II
Gminny Konkurs na pisankę wielkanocną Natalia Tworek
Bulanda Monika
VI II
III
Gminny Konkurs Młodych Instrumentalistów zespół dziewcząt V-VI III

 

SUKCESY

W ROKU SZKOLNYM 2009/2010

Konkurs Uczeń Klasa Miejsce
Małopolski Konkurs Humanistyczny Monika Arendarczyk VI laureatka
Małopolski Konkurs Biblijny Monika Arendarczyk VI finalistka
Konkurs matematyczny o Puchar Rektora PWSZ w Nowym Sączu Daniel Frączek V I

Gminny Konkurs na pisankę wielkanocną

Monika Bulanda V III

Gminny Konkurs Młodych Wokalistów

Iwona Gałysa
Aleksandra Kurzeja
Małgorzata Jurkowska
VI
III
"0"
I
II
III
Gminny Konkurs Młodych Instrumentalistów duet: Joanna Lizoń, Agnieszka Bulanda VI III
Gminny Konkurs Ortograficzny kl. I-III Alicja Bulanda III I
Gminny Konkurs Ortograficzny kl. IV-IV Monika Arendarczyk VI III

Gminny Konkurs Plastyczny "Bądź sobą -powiedz nie"

Monika Arendarczyk VI I
Rejonowy Konkurs Plastyczny "Zwierzęta naszych lasów" Adrian Wąchała
Aneta Cebula
Lidia Rusnak
 
III
IV
VI
I
II
wyróżnienie
Gminny Konkurs Matematyczny Adrian Bulanda III III
Gminny Konkurs na najciekawszą stronę internetową szkoły     I

 

SUKCESY

W ROKU SZKOLNYM 2008/2009

Konkurs Uczeń Klasa Miejsce
Małopolski Konkurs Humanistyczny Monika Kulig VI zakw. do etapu rejon.

Gminny Konkurs na pisankę wielkanocną

Natalia Tworek

Anna Cebula

IV

IV

I

Gminny Konkurs Młodych Wokalistów

Iwona Gałysa   I
Gminny Konkurs Ortograficzny Bartłomiej Nowogórski III II

Gminny Konkurs na palmę wielkanocną

Karolina Leszko V II
Gminny Konkurs Ortograficzny Monika Arendarczyk V III
Gminny Konkurs Recytatorski

Monika Arendarczyk

Konstancja Sejud

V

V

III

IV

Gminny Konkurs na stroik wielkanocny Albert Myjak-Zasadni IV wyróżnienie
XIII Dziecięcy Festiwal kolęd w Szczawie Wąchała Albert 0 wyróżnienie

Gminy Konkurs Młodych wokalistów i instrumentalistów

Iwona Gałysa

Ewelina Gałysa

V

V

I

wyróżnienie

 

SUKCESY

W ROKU SZKOLNYM 2007/2008

Konkurs Uczeń Klasa Miejsce

Małopolski Konkurs Matematyczny

Patryk Frączek

VI

Laureat

Konkurs Mat. o Puchar Rektora PWSZ w Nowym Sączu

Patryk Frączek

VI

I

Gminny Konkurs Bezp. Ruchu Drogowego

P. Rusnarczyk,       E. Czepiel, J. Kurzeja

VI

III

Rejonowy Konkurs Kolęd i Pastorałek

Ewelina Gałysa

Iwona Gałysa

IV I

Gm. Konkurs "I Ty możesz zostać Pitagorasem"

Anna Cebula

III

II

Gminny Konkurs Recytatorski

Monika Arendarczyk

Konstancja Sejud

IV

 

IV

III

 

IV

Gminny Konkurs Ortograficzny

Karolina Kurzeja

Magdalena Gałysa

VI

VI

IV

V

Gminny Konkurs Piosenki Religijnej

Ewelina Gałysa

IV

II

Gminny Konkurs na pisankę wielkanocną

Beata Bulanda

V

II

Rejonowy Konkurs Plastyczny

Magdalena Konopka

0

III

Gminny Konkurs Wiedzy Pożarniczej

Patryk Citak

V

V

 

SUKCESY

W ROKU SZKOLNYM 2006/2007

Konkurs Uczeń Klasa

Miejsce

Gminny Konkurs Młodych Wokalistów w Łącku

Ewelina Gałysa

Iwona Gałysa

Eliza Bawełkiewicz

Błażej Pogwizd

III

III

I

"0"

I

I

wyróżnienie

wyróżnienie

XII Starosądecki Konkurs Młodych Wokalistów

Ewelina Gałysa

Natalia Kucia

III

III

I

wyróżnienie

XII Starosądecki Konkurs Młodych Instrumentalistów

Patryk Citak - akordeon

Patryk Citak - skrzypce

IV

IV

II

III

Gminny konkurs na najładniejszą szopkę

Natalia Tworek

Anna Cebula

II

II

III

III

Gminny konkurs stroików świątecznych

Marta Drabik

II

wyróznienie

 

       

 

 
Copyright by Jacek Gałysa