Sukcesy naszej szkoły

W dniu 10 marca 2010r. w Łącku odbył się Gminny Konkurs Młodych Wokalistów i Instrumentalistów. Nasi uczniowie zajęli odpowiednio:
Wokaliści:
Iwona Gałysa              kl. VI - I miejsce
Ola Kurzeja                 kl. III - II miejsce
Małgorzata Jurkowska   kl. "0"- III miejsce

Instrumentaliści:
Duet: Joanna Lizoń, Agnieszka Bulanda - III miejsce

Dnia 13 maja 2010r w Szkole Podstawowej w Szczereżu odbył się Gminny Konkurs Ortograficzny "I TY MOŻESZ ZOSTAĆ MISTRZEM ORTOGRAFII". W konkursie tym wzięli udział uczniowie z 12 szkół. Zwycięzcą tego współzawodnictwa została uczennica naszej szkoły - Alicja Banach zajmując I miejsce

W Gminnym Konkursie Plastycznym "Bądź sobą - powiedz nie", organizowanym przez świetlicę środowiskową i Komitet Antyalkoholowy w Łącku, uczennica Kl. VI - Monika Arendarczyk zajęła I miejsce . Początkiem maja, w Gminnym Konkursie Ortograficznym w Kadczy, ta sama uczennica - Monika Arendarczyk zdobyła III miejsce.

W okresie przedświątecznym, w konkursie na najładniejszą pisankę, organizowanym przez GOK w Łącku,  uczennica kl. V Monika Bulanda, zajęła III miejsce

Dzień Ziemi - 22 kwietnia był szczególnie ważny dla trójki naszych uczniów. Uczniowie ci, wzięli udział w uroczystej akademii w Starym Sączu - wręczono im nagrody za zajęcie wysokich miejsc w Konkursie Plastycznym organizowanym przez tamtejszy Oddział LOK  "Zwierzęta naszych lasów". Uczniowi uplasowali sie odpowiednio:
w kategorii klas I-III:   Adrian Wachała kl. III - I miejsce
w kategorii klas IV-VI:  Aneta Cebula kl. IV   - II miejsce
w kategorii klas IV-VI:  Lidia Rusnak kl.VI      - wyróżnienie

W dniu 24. 04. 2010 r. w Zarzeczu odbył się Gminny Konkurs Matematyczny, dla uczniów klas młodszych  -"Mały Pitagoras".
Uczeń klasy III - Adrian Bulanda zajął III miejsce 

Niewątpliwym sukcesem naszej szkoły, dającym ogromną satysfakcję nie tylko administratorowi tej strony, ale i całej społeczności uczniowskiej było zdobycie I miejsca w Gminnym Konkursie na najciekawszą stronę internetową szkoły, zorganizowanym przez Wójta Gminy Łącko.

WSZYSTKIM GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW.

 
 
 
 
 
 

 
Copyright by Jacek Gałysa